Opis nieruchomości
Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej – Parkitka, Częstochowa
Oferujemy na wynajem wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 145 m², położony w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Parkitka w Częstochowie.
Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności. Dom jest w pełni umeblowany oraz wyposażony, gotowy do zamieszkania od zaraz – idealny dla wymagającego najemcy.
Rozkład pomieszczeń:
- przestronny salon z wyjściem na taras
- 3 ustawne pokoje
- w pełni wyposażona kuchnia
- garderoba
- 2 łazienki
- garaż w bryle budynku
- pomieszczenie gospodarcze
Dodatkowe atuty:
- atrakcyjny, zadbany ogród
- taras oraz balkon
- markizy przeciwsłoneczne
- żaluzje okienne
- ogrzewanie gazowe
- spokojna, zielona okolica z doskonałą infrastrukturą
Koszty:
- czynsz najmu: 3800 zł/miesiąc
- dodatkowo płatne media: woda, prąd, gaz
- kaucja: jednomiesięczna
Dom dostępny od zaraz. To atrakcyjna oferta w świetnej lokalizacji – idealna dla osób ceniących wygodę, przestrzeń oraz wysoki standard życia.
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.